Medycyna estetyczna lublin

10/18/2018

Czy endermologia jest dla każdego?Zabieg ten, jak wszystko inne, należy stosować ostrożnie, biorąc pod uwagę wszystkie ewentualne przeciwwskazania. W przypadku masażu urządzeniem z rolkami takim przeciwwskazaniem są problemy z naczyniami: zarówno zapalenie żył i żylaki, jak i skłonność do pajączków, czyli pękających naczynek, i płytko unaczyniona skóra. Nie można go również wykonywać w ciąży ani w pierwszych miesiącach po porodzie.Kiedy będzie widać efekty?Na te trzeba poczekać. 

powiekszanie ust
powiekszanie ust


Medycyna estetyczna lublin w walce z cellulitem.

Endermologia wymaga zastosowania serii zabiegów, w czasie których stopniowo skóra będzie się wygładzać i napisać dzięki lepszemu ukrwieniu i pobudzeniu procesów naprawczych. Przeciętnie wykonuje się około piętnastu zabiegów. Oczywiście liczba ta jest orientacyjna, a rzeczywiste potrzeby mogą być większe lub mniejsze. Wszystko zależy od stanu skóry, od tego, jak reaguje na zabiegi i od cenników wpływających na tempo regeneracji i odbudowy.

endermologia
endermologia


 Generalnie zabiegi np. na rozstępy czy cellulit działają szybciej u osób młodszych, jednak nie jest to bezwzględna reguła. Dieta, ruch, styl życia i ogólny stan zdrowia mają również niebagatelny wpływ na efektywność zabiegów estetycznych na ciało i trwałość uzyskanej poprawy.